Fantezi Denizci Kostümü 11

Jartiyer bedeni seçimi hangi bedende olursanız olun rastgele bir güçlük yaratmaz. Fakat gine de kırgınlık vermemesi ve sağlıklı bir kullanım sunması karınin jartiyer bedeni seçerken uygun bedeninizin bir üzeri üstünde intihap yapmanız yararlı olacaktır. şayet jartiyer yevmi kullanımda değil yalnızca gücük süreli giyilecekse bu durumda elan bayağı jartiyer modellerini tercih geçirmek mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir gayrı önemli nöbetçi da çorapların uyumluluğudur. Temelı jartiyer hulliyatmlarında çorap da bulunabilir ama çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi karınin de titiz davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayıcı modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Kumaş denli esneme yapmayan bünyeda olmasına, çok fazla sıkmamasına ve soluk kayran bünyeda olmasına nazarıitibar etmeniz gerekecektir. şayet çok fazla sıkacak bir çorap tercih ederseniz bu durumda devinim etmeniz çok güçlükle olacaktır ve bu hâl da kendinizi kötü hissetmenize reviş harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları tercih edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasavvurına ve grup kabil bilgilerina için değmeselemektedir. Jartiyer çeşitleri de ayrımlılık göstermektedir. Bedii beğenileri en düzgün şekilde yansıtmak karınin kırmızı jartiyer modellerinden yağız jartiyer çeşitlerine, beyaz zehir jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine denli geniş bir yelpazede mostra bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve renk de jartiyerlerin fiyatlarında tadil yaşanması karınin hatırlı olabilmektedir.

Fakat jartiyeri ve çorabını faik kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanım sunarlar ve amelî şekilde eskime, yıpranma ya da solma göstermezler. Bu hâl da yevmi yaşamda ya da hane ortamında jartiyer kullanımını çok elan amelî hale getirir.